A nagy megmérettetés-TemoFeszt 2018

2018 őszén a BTTB csapatával közösen felléptünk a TemoFeszt kiállításon. Ekkor még csak az állomás egyik fele volt majdnem kész ezért fejpályaudvarnak lett betervezve. Csak 6 vágány volt használható ami kevésnek bizonyult, ezért ideiglenes váltókkal, vágányokkal növeltük az állomás kapacitását.

Remekül szerepelt állomásunk. Hiba nélkül lezajlott az esemény. Igaz, még nem sok minden volt az asztalon.

Sajnos ez volt az első és utolsó nagy kiállításunk itthon. TemoFeszt bezárta kapuit. Mi azért tovább építgettük Pusztaszabolcsot, több zártkörű találkozón szerepeltünk itthon és már külföld felé kacsintgattunk.

További képek itt.